A Bayer Hungária Kft. magyarországi szervezetébe
HR SPECIALISTA
munkatársat keres

FELADATOK:

  • Felelős az összes bérszámfejtéssel kapcsolatos feladat koordinálásáért külső bérszámfejtő céggel.
  • Elkészíti a bónusz és szabadság elhatárolásokat
  • Munkavállalók ki-beléptetésének ügyintézése, az újbelépő tréning HR részének megtartása
  • Kapcsolattartás a kölcsönző céggel, kölcsönzött munkavállalókkal kapcsolatos adminisztráció, cafeteria ügyintézés
  • Munkaügyi adminisztráció: munkaszerződések, munkaköri leírások karbantartása, munkáltatói igazolások elkészítése a munkavállalók kérésére, SRM megrendelések felvitele
  • HR adatok naprakészen tartása az SAP-ban.
  • HR munkaügyi vonatkozású szabályzatok megírása, karbantartása
  • A Cafeteria rendszer teljes körű ügyintézése
  • (szabályzat elkészítése, nyilatkoztatás, havi rendelés feladása)
  • HR vezető támogatása kompenzáció és javadalmazással kapcsolatos kérdésekben
  • Bérköltség, személyi jellegű költségek, HR büdzsé tervezése, HR statisztikák, ad hoc HR kimutatások készítése
  • Adatszolgáltatás a Korn Ferry Hay Group és a Willis Towers Watson fizetésfelmérésekhez

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Szerzett már 2-3 év tapasztalatot hasonló területen
  • Szívesen dolgozik emberekkel
  • Jól beszél angolul, képes angol nyelvű telefonkonferenciákban aktívan résztvenni
  • Rugalmas, proaktív személyiség, aki bátran belevág a napi rutintól eltérő, új feladatokba
  • Határozott, magabiztos, szívesen dolgozik önállóan
  • Jó affinitása van a számítástechnikához. Excelben és SAP-ban  magabiztos. Könnyen sajátít el új programokat
  • Fontos számára a precíz munkavégzés, szereti a számok világát
  • Nyitott a tanulásra, önfejlesztésre, innovációra
  • Képes nyomás alatt is jól teljesíteni

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban,
  • Versenyképes jövedelem és prémium,
  • Színvonalas továbbképzési lehetőségek,
  • Jó munkakörülmények, modern munkaeszközök.

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel az alábbi linkre kattintva.