A Bayer Hungária Kft. Consumer Health üzletága
Patikalátogató munkatársat keres
alkalmazotti státuszban Észak-Kelet Magyarország területére
OTC termékvonalra.

FELADATOK
• Meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, új partnerkapcsolatok kiépítése;
• Gyógyszertárak rendszeres látogatása;
• Szerződéskötés, POS anyagok kihelyezése, rendelésfelvétel;
• Termékek forgalmának növelése;
• Ügyfelek rendszeres tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetések tekintetében;
• Gyógyszertári adatbázis kezelése, frissítése;
• vény nélküli gyógyszerkészítmények promóciója, a cég mindenkori marketing stratégiája és prioritási irányelvei szerint;
• Egészségügyi szakemberek ellátása a vállalat készítményeivel kapcsolatos szakmai tájékoztatókkal és szakirodalommal;
• Mini-szimpóziumok szervezése, országos gyógyszerész kongresszusokon való részvétel

ELVÁRÁSOK:
• felsőfokú egészségügyi végzettség (a gyógyszerpromóciós rendeletnek megfelelően: orvos, gyógyszerész,
  egészségügyi főiskolai, biológus vagy vegyész végzettség) elengedhetetlen feltétel;
• 1-3 év patikalátogatói tapasztalat;
• határozott, céltudatos, siker-orientált személyiség, jó értékesítési készség;
• megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség;
• hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt;
• kiváló kommunikációs és prezentációs képesség;
• B - kategóriás gépjármű vezetői engedély;
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• angol nyelvtudás előny
• Ideális lakhely: Észak-Kelet Magyarország

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel az alábbi gombra kattintva.