A Bayer több mint 150 éves múlttal rendelkező nemzetközi nagyvállalat. Alaptevékenységei közé tartozik az
egészségvédelem és a mezőgazdaság. Az emberek, állatok és növények egészségét szolgáló innovatív termékeinkhez
és szolgáltatásainkhoz új molekulákat kutatunk.

A Bayer Hungária Kft. magyarországi szervezetébe
GYAKORNOK
munkatársakat keres heti 30-40 órás munkára, min. 6 hónapos időtartamra

FELADATOK:
• Az adott osztály munkájának támogatása - Marketing / Sales  – az alábbi feladatokkal:
   o Különböző adatbázisok, táblázatok összesítése, egységesítése, naprakészen tartása
   o Termék kihelyezések logisztikájának ügyintézése (címlista összeállítás, teljesítés ellenőrzések)
   o Elemzésekben való közreműködés
• Számlák, szerződések kezelése és az ezzel kapcsolatos adminisztráció
• Kapcsolattartás külső-belső ügyfelekkel
• Társosztályokkal való kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:
• Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony nappali tagozaton elengedhetetlen feltétel
• Elemző készség, precizitás, jó kapcsolatteremtő képesség
• Társalgási szintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
• Önállóság, problémamegoldó képesség, nyitottság és tanulási vágy új dolgok elsajátítására

MIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGZNI?
• Nagy múlttal rendelkező, agilis multinacionális cégnél szerezhetsz tapasztalatot
• Modern folyamatokat és rendszereket ismerhetsz meg
• Nemzetközi környezetben használhatod az angol nyelvet
• Értékes szakmai referenciát szerezhetsz
• Fiatalos és lendületes csapatban, támogató környezetben dolgozhatsz

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően
töltse fel az alábbi gombra kattintva.