A Bayer több mint 150 éves múlttal rendelkező nemzetközi nagyvállalat. Alaptevékenységei közé tartozik az egészségvédelem és a mezőgazdaság. Az emberek, állatok és növények egészségét szolgáló innovatív termékeinkhez és szolgáltatásainkhoz új molekulákat kutatunk.

A Bayer Hungária Kft. Consumer Health üzletága
Patikalátogató munkatársat keres
alkalmazotti státuszban Dél-Nyugat Magyarország területére
OTC termékvonalra.

Feladatok:

  • meglévő ügyfélkapcsolatok fejlesztése, új partnerkapcsolatok kiépítése;
  • gyógyszertárak rendszeres látogatása;
  • szerződéskötés, POS anyagok kihelyezése, rendelésfelvétel;
  • termékek forgalmának növelése;
  • ügyfelek rendszeres tájékoztatása árak, promóciók és termékbevezetések tekintetében;
  • gyógyszertári adatbázis kezelése, frissítése;
  • vény nélküli gyógyszerkészítmények promóciója, a cég mindenkori marketing stratégiája és prioritási irányelvei szerint;
  • egészségügyi szakemberek ellátása a vállalat  készítményeivel kapcsolatos szakmai tájékoztatókkal és szakirodalommal;
  • mini-szimpóziumok szervezése, országos gyógyszerész kongresszusokon való részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú egészségügyi végzettség (a gyógyszer-promóciós rendeletnek megfelelően: orvos, gyógyszerész, egészségügyi főiskolai, biológus vagy vegyész végzettség) elengedhetetlen feltétel;
  • 1-3 év patikalátogatói tapasztalat;
  • határozott, céltudatos, siker-orientált személyiség, jó értékesítési készség;
  • megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség;
  • hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt;
  • kiváló kommunikációs és prezentációs képesség;
  • B - kategóriás gépjármű vezetői engedély;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívásokkal teli munka egy sikeres, dinamikus csapatban,
  • versenyképes jövedelem és prémium,
  • színvonalas továbbképzési lehetőségek,
  • megbízható vállalati háttér,
  • jó munkakörülmények, modern munkaeszközök.

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel itt: