A Bayer Hungária Kft. magyarországi szervezetébe

GYAKORNOK

munkatársakat keres heti 30-40 órás munkára, min. 8-10 hónapos időtartamra

Feladatok:

  • Különböző üzletágak munkájának támogatása
    • Marketing kommunikációs anyagok előállításában való részvétel
    • Termék kihelyezések logisztikájának ügyintézése (címlista összeállítás, teljesítés ellenőrzések)
    • Különböző adatbázisok, táblázatok összesítése, egységesítése, naprakészen tartása
    • Elemzésekben való közreműködés
  • Hivatalos megrendelések, számlák, szerződések kezelése és az ezzel kapcsolatos adminisztráció.
  • Hűségprogrammal kapcsolatos Admin feladatok ellátása. Riportkészítés és elemzések.
  • Belső meetingek szervezésével kapcsolatos teendők.
  • Kapcsolattartás külső-belső ügyfelekkel
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony nappali tagozaton elengedhetetlen feltétel
  • Elemző készség, precizitás
  • Proaktívitás, nyitottság és tanulási vágy új dolgok elsajátítására.
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Társalgási szintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, dinamizmus

Miért érdemes nálunk dolgozni?

  • Nagy múlttal rendelkező, agilis multinacionális cégnél szerezhetsz tapasztalatot
  • Modern marketing és értékesítési folyamatokat ismerhetsz meg
  • Nemzetközi környezetben használhatod az angol nyelvet
  • Értékes szakmai referenciát szerezhetsz
  • Lendületes csapatban, támogató környezetben dolgozhatsz

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszésedet, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzodat a regisztrációt követően töltstd fel itt, a Jelentkezem gombra való kattintással.