A Bayer Hungária Kft. Country Platform üzletága

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

munkatársat keres kölcsönzötti státuszban

FELADATOK
• Adóbevallások, számviteli bizonylatok archiválása
• Szállítói / vevői törzsadat kérelmek rögzítése
• Tárgyi eszközök folyamat támogatása
• Előlegszámlák nyomon követése
• Vállalati hitelkártyákkal kapcsolatos ügyintézés
• Kisebb pénzügyi témájú fordítások angol-magyar, magyar-angol nyelvre
• Helyettesítés recepción

ELVÁRÁSOK
• Gazdasági területen szerzett minimum középfokú végzettség
• Min. 1-2 éves irodai munkatapasztalat
• Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel magas szintű ismerete
• Ügyfél orientáltság
• Megbízhatóság, nyíltság, precizitás
• Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
• Jó interperszonális és kommunikációs készség

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel a Jelentkezem gombra kattintva.