A Bayer Hungária Kft. Magyarország meghatározó, innovatív gyógyszeripari cége, amelynek Consumer Health üzletága
1 fő ORVOSLÁTOGATÓT keres háziorvos, bőrgyógyász látogatásra
alkalmazotti státuszban, határozatlan időre Közép-Magyarország/Budapest területére
VÉNYKÖTELES és OTC TERMÉKVONALRA

Feladatok:

• Az ügyfelekkel, a szakmával és a versenytársakkal kapcsolatos tudás bővítése az érvényben lévő jogi szabályozási keretrendszernek és a vállalati irányelveknek megfelelően;

• A Bayer termékeiről szóló tudományos tájékoztató anyagok eljuttatása az egészségügyi szakemberekhez;

• Ügyfélrendezvények szervezése és – amennyiben szükséges – az azokon való részvétel, mint pl. kerekasztal-megbeszélések, edukációs programok, referálók;

• Az ügyfélkapcsolat-kezelő (CRM) rendszer aktív használata;

• A BHC termékek és a kapcsolódó POS-anyagok kihelyezése, ellenőrzése az adott területen lévő rendelőkben, egészségügyi intézményekben;

• Vonzó, megbízható partner képének kialakítása a vállalatról, aki stabil és magas színvonalú szolgáltatásokat nyújt;

• Partnerek meglátogatása és a kitűzött feladatok elvégzése;

• A megadott célszámok elérése az adott területen;

• Valamennyi jelentéskészítési és adminisztratív feladat teljesítése, beleértve a megállapodások, szerződések és számlák időben és pontosan történő begyűjtését

Elvárások:

• Felsőfokú egészségügyi végzettség (a gyógyszer-promóciós rendeletnek megfelelően: orvos, gyógyszerész, egészségügyi főiskolai, biológus vagy vegyész végzettség);

• Orvoslátogatói tapasztalat (pl. háziorvos, bőrgyógyász) előny;

• Ügyfélközpontúság, jó kapcsolatépítő és kommunikációs készségek, eredményorientáltság, és pozitív megoldásokat kereső hozzáállás;

• Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt;

• B - kategóriás gépjármű vezetői engedély;

• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

• Angol nyelvtudás előny

Miért érdemes nálunk dolgozni?

• Nagy múlttal rendelkező, agilis multinacionális cégnél szerezhet tapasztalatot;

• Modern folyamatokat és rendszereket ismerhet meg;

• Értékes szakmai referenciát szerezhet;

• Fiatalos és lendületes csapatban, támogató környezetben dolgozhat;

• Megcsillogtathatja kreativitását változatos feladatokban és munkakörnyezetben

Munkavégzés helye

Dél-Budapest, Pest megye, Bács-Kiskun megye, Csongrád megye

A jelentkezés módja:

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a regisztrációt követően töltse fel itt a Jelentkezem gombra való kattintással.