CAREER PORTAL

Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő nemzetközi vállalat, az üzleti folyamatok optimalizálásával már évek óta sikeres résztvevője a magyar piacnak. Kezdetektől olyan nyomda-független output menedzsment megoldásokat nyújt, amelyek hatékony előállítást tesznek lehetővé nagyszámú, változó adattartalmú dokumentumok esetében. Megoldás alatt ügyfelünk az összes olyan projektet érti, ahol a hatékonyság mércéje nem a termékek száma és teljesítménye, hanem az ügyfélnél elért megtakarítások és ügyfélfolyamatok javítása.

Több mint 10 éve foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, az ügyfelekkel való szoros együttműködést nem a technológiákhoz való kötődés, hanem a célorientáltság és a gyakorlati tapasztalat jellemzi. Testre szabott és a folyamatokhoz integrált szolgáltatásaik keretbe foglalják kreatív fejlesztő tevékenységüket. Minden esetben az ügyfelekkel együtt, vagy akár intuitívan, helyettük gondolkodva jutnak el az újabb és újabb feladatok sikeres megoldásához. A vállalatok részére kritikus alkalmazások fejlesztése nem csak a meglévő technikák pontos ismeretét igényli, hanem szisztematikus felmérést és tervezést a minőségbiztosítás szellemében, valamint a megfelelő eszközök és technikák használatát.

Product Owner

Agilis működésben tapasztalattal rendelkező termék és termékfejlesztési felelős munkatársat keresünk budapesti irodánkba. A Product Owneri feladatok ellátása mellett a feladatkörben nagy hangsúlyt kap az Upsell tevékenység, amely a meglévő ügyfélkör számára kiegészítő termékek ajánlását és eladását foglalja magában.

Feladatok:
● A kapcsolódó termékek és technológiák funkcionális ismerete, azok funkcionális fejlesztésének koordinálása
● A termék víziójának kidolgozása, termék-roadmap készítése és karbantartása, közvetítése a fejlesztőcsapatok felé
● A termék által támogatott folyamatok megértése, segítségnyújtás az üzleti oldal igényeinek megfogalmazásában.
● Az ügyfelek igényeinek precíz felmérése, értelmezése, ezek alapján a feladatok (backlog elemek) definiálása a fejlesztőcsapatok felé.
● A termékkel kapcsolatos igények, leszállítandók ütemezése (sorrendezése), priorizálással kapcsolatos ütközések feloldása.
● A „Product Backlog” karbantartása.
● Együttműködés a megrendelőkkel és a fejlesztőcsapatokkal a szoftver-követelmények feldolgozásában, rendszerezésében, kidolgozásában
● Szoftverfejlesztési iterációk támogatása, folyamatos jelenlét (pl. információnyújtás) a fejlesztőcsapatok felé.
● A fejlesztőcsapatok által szállított megoldások formális átvétele az iterációk végén, a leszállított termék minőségének ellenőrzése
● Segítségnyújtás a csapatok előtt álló akadályok gyors, hatékony elhárításában
● Prioritások és a pénzügyi erőforrások felügyelete, felülvizsgálata
● Kapcsolattartás a külső és belső ügyfelekkel, megrendelőkkel, felhasználókkal
● Szoros együttműködés a fejlesztőcsapatokkal, a cég IT és Sales/Marketing szakembereivel
● A termék/release scope- és budget-felügyelete, üzleti-, scope- és budget-kockázatok kezelése

Elvárások:
● Releváns szakmai tapasztalat
● Tárgyalástechnikák, döntési technikák ismerete
● Alapszintű pénzügyi ismeretek
● Projekt- és release-menedzsment ismeretek
● Tárgyalóképes angol nyelvtudás
● B kategóriás jogosítvány
● Ügyfélközpontúság
● Kiemelkedő kommunikációs készség
● Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság, közvetlen személyiség
● Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
● Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés
● Komplex rendszerek gyors átlátásának képessége
● Figyelem a részletekre
● Jó facilitációs készség
● Fejlett tárgyalási és érdekérvényesítő képesség
● Stressztűrés
● Gyors és objektív döntéshozási képesség
● Vezetői attitűd
● Részletorientáltság
● Konfliktus kezelés

Előny:
● Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)
● Workflow rendszer(ek) ismerete
● Atlassian termékcsalád ismerete
● CRM/ARP tanácsadói tapasztalat
● Informatikai fejlesztési ismeretek
● Projekt menedzseri ismeretek

Amit kínálunk:
● Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
● Lehetőség a személyes és szakmai fejlődésre
● Fejlesztői képzések, tréningek, nyelvtanfolyam
● Csocsóasztal, kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye: Budapest