Ügyfelünk egy német tulajdonban lévő nemzetközi vállalat, az üzleti folyamatok optimalizálásával már évek óta sikeres résztvevője a magyar piacnak. Kezdetektől olyan nyomda-független output menedzsment megoldásokat nyújt, amelyek hatékony előállítást tesznek lehetővé nagyszámú, változó adattartalmú dokumentumok esetében. Megoldás alatt ügyfelünk az összes olyan projektet érti, ahol a hatékonyság mércéje nem a termékek száma és teljesítménye, hanem az ügyfélnél elért megtakarítások és ügyfélfolyamatok javítása.

Több mint 10 éve foglalkoznak szoftverfejlesztéssel, az ügyfelekkel való szoros együttműködést nem a technológiákhoz való kötődés, hanem a célorientáltság és a gyakorlati tapasztalat jellemzi. Testre szabott és a folyamatokhoz integrált szolgáltatásaik keretbe foglalják kreatív fejlesztő tevékenységüket. Minden esetben az ügyfelekkel együtt, vagy akár intuitívan, helyettük gondolkodva jutnak el az újabb és újabb feladatok sikeres megoldásához. A vállalatok részére kritikus alkalmazások fejlesztése nem csak a meglévő technikák pontos ismeretét igényli, hanem szisztematikus felmérést és tervezést a minőségbiztosítás szellemében, valamint a megfelelő eszközök és technikák használatát.

Senior C, C++ fejlesztő

Tapasztalt munkatársat keresünk partnerünk által Magyarországon forgalmazott dokumentumkezelő és Output Management rendszerek felületének fejlesztésében való részvételre, Windows környezetben. A sikeres pályázó feladata egyedi szoftverek tervezése és fejlesztése, valamint ezen fejlesztések dokumentálása.

Feladatok:
● A feladat egyedi szoftverek tervezése és fejlesztése
● Üzleti és technikai igények felmérése
● Szoftver- és adatbázis-architektúra tervezése
● Informatikai fejlesztési feladatok elvégzése, programozás
● Meglévő alkalmazások elemzése és optimalizálása
● Komplex rendszerek elemzése és folyamatok tervezése a felhasználói igényeknek és üzleti elvárásoknak megfelelően
● Rendszerterv, fejlesztési terv, tesztelési terv készítése
● A fejlesztett szoftverekkel kapcsolatos támogatási tevékenység ellátása
● Új technológiák kutatása és bevezetése

Elvárások:
● Többéves tapasztalat C, C++ fejlesztések területén
● C, C++ programozási szabvány ismerete
● Hiba- és szoftververzió nyilvántartó eszközök ismerete
● SQL ismeretek (Oracle 11g, MS SQL)
● Windows, UNIX vagy Linux operációs rendszerek alapos ismerete
● Középszintű angol nyelvtudás
● Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
● Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság
● Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
● Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt

Előny:
● Tapasztalat Agilis csapatban
● Qt platform gyakorlati ismerete
● Workflow rendszer(ek) ismerete
● Adatbázis (MS SQL, Oracle) ismerettel kapcsolatos tanúsítványok
● Agilis módszertan ismerete, tapasztalat

Amit kínálunk:
● Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
● Lehetőség a személyes és szakmai fejlődésre
● Fejlesztői képzések, tréningek, nyelvtanfolyam
● Csocsóasztal, kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség

Munkavégzés helye: Budapest