Karrier

Német hátterű gyártó partnerünk több, mint 50 éve foglalkozik nagy teljesítményű, speciális egyedi gépek gyártásával. Gázkompresszorokat, ipari hűtéstechnikai gépeket gyártanak a vegyipar, olajipar és gázipar számára. Az esztergomi gyáregységbe kereesük az új kollégát Mérnökség vezető pozícióba.

AZ ÚJ MUNKATÁRS FŐBB FELADATAI:

  • A három fős folyamatmérnökség vezetése, majd a csapat esetleges bővítése;
  • Speciális egyedi gépek (gázkompresszorok, ipari hűtéstechnikai gépek a vegyipar, olajipar és gázipar számára) koncepciótervezésének és fejlesztésének koordinálása (koncepcióalkotás, technológia folyamat kidolgozása, főkomponensek kiválasztása, alapszámítások elvégzése, méretezés);
  • Részvétel a műszaki egyeztetéseken az ajánlati fázisban és a koncepció elfogadása után egyaránt;
  • A helyszíni üzembe helyezés műszaki felügyelete, folyamatmérnök vagy PLC programozó munkatárs részvételével;
  • Gépkönyvek és egyéb saját gyártású dokumentációk elkészítése;
  • Vevői reklamációk kivizsgálása és kezelése műszaki szempontból;
  • Esetenként kapcsolattartás a német anyavállalattal és a beszállítókkal (többnyire nyugat-európai vállalatok).

AZ IDEÁLIS KOLLÉGÁVAL SZEMBEN ÁLLÍTOTT ELVÁRÁSOK:

  • Gépészmérnök, vagy épületgépész mérnök, vagy közlekedésmérnök, vagy energetikai mérnök diploma;
  • 4-5 éves releváns szakmai tapasztalat kompresszorok vagy ipari hűtéstechnika területén tervezés, fejlesztés, vagy technológiai területen;
  • Aktív tárgyalási szintű angol nyelvtudás. Német nyelv ismerete előnyt jelent;
  • Korábbi tapasztalat kisebb csoportok vezetésében előnyt jelent;
  • Utazási hajlandóság.

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára magas szinvonalú vállalati hátteret, változatos mérnökségi munkát és versenyképes juttatási csomagot biztosít.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Talent Selection adatbázisába, amelyet néhány kattintással is megtehet LinkedIn felhasználói fiókjával. Ezután a belépést követően jelentkezhet az állásra.