Karrier

Megbízónk

A nemzetközi hátterű Claas Hungária már több mint 20 éve működik Törökszentmiklóson, ma már az ország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártója és a környék egyik legnagyobb foglalkoztatója a közel 700 fős alkalmazotti létszámmal. A 14 hektáron működő gyáregységben a legmodernebb technológiával készült gépeket állítják elő, és az egység ma már kombájn-vágóasztal és vágóasztal-szállítókocsi kompetencia-központként működik a nemzetközi szervezetben.

Tudtad?

  • 2018. májusában a 200.000. termék is elkészült a törökszentmiklósi üzemben. Ez volt a 12,3 méteres VARIO vágóasztal.
  • Európában minden második kenyérhez CLAAS kombájn aratta le a búzát .
  • A világon a takarmánynövények betakarításához minden második gazdaság CLAAS gépet használ.

Ahhoz, hogy piacvezető pozícióban legyél, a legtöbb gépet kell értékesítened. Ahhoz, hogy piacvezető szereplő maradhass, a legjobb gépeket kell előállítanod. Ezért van a Claas-nál kiemelt szerepe az innovációnak. A törökszentmiklósi K+F központban a kb. 40 fős mérnöki csapat a termékfejlesztés teljes folyamatáért felelős (kutatás, előfejlesztés, termékfejlesztés, prototípusgyártás, tesztelés, előszéria). Az új projektekkel együtt a K+F csapat folyamatosan bővül. Jelenleg új kollégáikat keresik Szenior termékfejlesztő mérnök pozícióba.

Mik lesznek a feladataid?

  • Alkatrészek, részegységek és komplex termékek fejlesztése.
  • Kapcsolattartás a projektcsapat tagjaival és a kapcsolódó társosztályokkal (beszerzés, gyártás, minőségirányítás, termékmenedzsment).
  • Projektvezetői feladatkör a részegységek és komponensek fejlesztése során.

Mit várnak el tőled?

  • Felsőfokú műszaki végzettség gépészmérnöki, mezőgazdasági gépészmérnöki, mechatronikai vagy közlekedésmérnöki területen.
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvismeret.
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat termékfejlesztési területen (gépipari vagy fémipari területen).
  • Valamely 3D parametrikus tervezőszoftver ismerete (CATIA előny).

Mit nyújt a cég Neked csérebe?

  • Versenyképes jövedelmet széleskörű választható cafeteria és juttatási elemekkel (Támogatják költözésedet is!).
  • A gyárterülettől elszeparált területen lévő modern irodai munkakörnyezet.
  • Lehetőséged lesz részt venni valós és teljes termékfejlesztési projektben. Náluk nem csak kis projektek vannak.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy nemzetközi, multikulturális, mégis családias vállalati környezetben (alkalmanként külföldi utazások, szakmai képzések, karrierlehetőség).
  • Kötetlen munkarend.

Felkeltettük érdeklődésedet?

Amennyiben igen, kérjük, regisztrálj adatbázisunka, amelyet néhány kattintással is megtehetsz LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókoddal.

Ezután a belépést követően jelentkezhetsz az állásra.