Karrier

Multinacionális, nagyvállalati parterünk globális szinten 100 országban több, mint 160 ezer alkalmazottal működik. Magyarországon is több évtizede vannak jelen, több ágazattal, köztük az automatizálással, energiamenedzsmenttel és IT-val is foglalkoznak. A budapesti központba keresünk Senior Accounting Expert pozícióba kollégát.

AZ ÚJ MUNKATÁRS FŐBB FELADATAI:

  • A cégcsoport számviteli munkájának, a számviteli munkatársak feladatainak koordinálása, szakmai vezetése projektmunkák alatt;
  • Beszámolók készítése, illetve havi, negyedéves, éves jelentések, riportok készítése;
  • Mutatószámok kidolgozása és követése, a könyvelési csoport munkájának monitorozására;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a cégcsoport kontrolling részlegeivel;
  • Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés;
  • Belső ellenőrzési projektek tervezése, koordinálása, lebonyolítása;
  • Az éves pénzügyi audit folyamatának összefogása, végigvitele;
  • Együttműködés a lengyelországi pénzügyi SSC-vel.

AZ IDEÁLIS KOLLÉGÁVAL SZEMBEN ÁLLÍTOTT ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú pénzügyi, számviteli, vagy közgazdasági végzettség;
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés;
  • 10 év nemzetközi vállalatnál, számviteli területen szerzett tapasztalat;
  • A magyar és IFRS számviteli és adótörvények naprakész ismerete;
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás;
  • SAP és MS Office ismeretek;
  • Önálló problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzés.

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára magas szinvonalú multinacionális vállalati hátteret és versenyképes juttatási csomagot biztosít.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Talent Selection adatbázisába, amelyet néhány kattintással is megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával. Ezután a belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez küldje el önéletrajzát a palyazot@talentselection.hu e-mail címre. Kérjük, a levél tárgyában mindenképpen tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HR-kezdetű HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is!