Karrier

Multinacionális, nagyvállalati parterünk globális szinten 100 országban több, mint 160 ezer alkalmazottal működik. Magyarországon is több évtizede vannak jelen, több ágazattal, köztük az automatizálással, energiamenedzsmenttel és IT-val is foglalkoznak. A magyarországi szervezetbe keresünk új kollégát Mérnök értékesítő pozícióba, az ipari automatizálás területére. Az új kolléga a nyugat-magyarországi régióért lesz felelős.

AZ ÚJ MUNKATÁRS FŐBB FELADATAI

  • Előminősített, potenciális ügyfelek proaktív megkeresése a nyugat-magyarországi régióban;
  • További potenciális ügyfelek felkutatása és megkeresése a régióban;
  • Ügyféligények alapján megoldási javaslat kidolgozása a műszaki tanácsadó kollégákkal közösen;
  • Account Management szerepkör a projekt teljes élettartama alatt, egyszemélyi kapcsolattartó az ügyfél számára a projektbonyolítás alatt, beleértve a szerződéskötést is;
  • Szoros együttműködés az inside sales és műszaki tanácsadó kollégákkal, az ajánlatelőkészítő valamint a projekt execution csapattal.

AZ IDEÁLIS KOLLÉGÁVAL SZEMBEN ÁLLÍTOTT ELVÁRÁSOK

  • Minimum 3 - 5 év B2B értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat műszaki, ipari területen;
  • Felsőfokú végzettség (mechatronikai vagy villamosmérnöki diploma előnyt jelent);
  • Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • Erős értékesítési és kapcsolatépítési képesség, jó kommunikációs készség;
  • Proaktivitás, illetve önálló munkavégzésre való készség.

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára magas szinvonalú multinacionális vállalati hátteret és versenyképes juttatási csomagot biztosít, ezen kívül céges autót magánhasználatra is.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Talent Selection adatbázisába, amelyet néhány kattintással is megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával. Ezután a belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez küldje el önéletrajzát a palyazat@talentselection.hu e-mail címre. Kérjük, a levél tárgyában mindenképpen tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HR-kezdetű HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is!