Karrier

Multinacionális, nagyvállalati parterünk globális szinten 100 országban több, mint 160 ezer alkalmazottal működik. Magyarországon is több évtizede vannak jelen, több ágazattal, köztük az energiamenedzsmenttel, automatizálással és IT-val foglalkoznak. A cég budapesti központi irodájába keresünk új kollégát Értékesítő pozícióba a System & Services szegmenshez, aki adattárházak és adatközpontok fizikai infrastruktúrájának értékesítéséért lesz felelős (pl.: feszültségszabályozás, IT energiaelosztás, szünetmentes tápegységek).

AZ ÚJ MUNKATÁRS FŐBB FELADATAI

  • Új ügyfelek és piaci szegmensek felkutatása;
  • Értékesítési lehetőségek vizsgálata, elemzése, speciális igények megismerése, értékesítési tevékenység ellátása;
  • Piaci folyamatok vizsgálata;
  • Ajánlatok és megrendelések elkészítésében való részvétel és folyamatos nyomon követés;
  • Projektmenedzsment - új projektek elindítása, kezelése, nyomon követése.

AZ IDEÁLIS KOLLÉGÁVAL SZEMBEN ÁLLÍTOTT ELVÁRÁSOK

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat, elsősorban multinacionális vállalatnál, adatközponti vagy villamosipari piacon;
  • Felsőfokú végzettség (preferencia villamosmérnöki diploma);
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Erős értékesítési és kapcsolatépítési képesség;
  • Önálló munkavégrózésre, illetve csapatmunkára való készség;
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS-Office programcsomag);
  • B kategóriás jogosítvány.

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára magas szinvonalú multinacionális vállalati hátteret és versenyképes juttatási csomagot biztosít, ezen kívül céges autót magánhasználatra is.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Talent Selection adatbázisába, amelyet néhány kattintással is megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával. Ezután a belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez küldje el önéletrajzát a palyazat@talentselection.hu e-mail címre. Kérjük, a levél tárgyában mindenképpen tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HR-kezdetű HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is!