Karrier

Nemzetközi médiavállalat partnerünk IT csapatába keres Microsoft Windows szerverekkel és speciális rendszerekkel kapcsolatos infrastruktúra tervezés, fejlesztés és implementációs tevékenységek területén tapasztalatot szerzett kollégát.

A kolléga korszerű és folyamatosan fejlődő infrastrukturális környezetben dolgozhat, illetve a vállalat egyéb európai irodái közötti nemzetközi projektekben vehet részt.

AZ ÚJ MUNKATÁRS FŐBB FELADATAI

  • Windows szerverekkel és speciális rendszerekkel kapcsolatos infrastruktúra tervezés, fejlesztés és implementációs tevékenységek ellátása (Online MS Exchange, SharePoint, Stb).
  • File szerver, Active Directory, nyomtatószerver, e-mail rendszer adminisztrálása és karbantartása a közvetlen felettes által megadott irányelveknek és feladatoknak megfelelően.
  • A központi vírusirtó rendszer a Helpdesk és Intranet rendszerek felügyelete, karbantartása és fejlesztése.
  • Speciális alkalmazásokkal és az azok mögötti infrastruktúrával kapcsolatos támogatási / karbantartási teendők.

AZ IDEÁLIS KOLLÉGÁVAL SZEMBEN ÁLLÍTOTT ELVÁRÁSOK

  • Szakirányú (műszaki, informatikai) tanulmányok.
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat a következő területeken:
    • felhasználók HW/SW támogatása
    • IT rendszerek üzemeltetése
    • Hálózat (LAN/WAN) adminisztráció
    • Windows szerverek üzemeltetése/konfigurálása/telepítése.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs és analitikai készség, csapatmunka.

AMIT MEGBÍZÓ PARTNERÜNK KÍNÁL

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Magas szintű szakmai és műszaki háttér.
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség.
  • Főbb technológiák, platformok a teljesség igénye nélkül, melyekkel kapcsolatba kerül a kolléga: Splunk, Office365, Cisco, IBM TSM.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Talent Selection adatbáziásába, amelyet néhány kattintással megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával is. Ezután belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@talentselection.hu e-mail címre, a levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HR-kezdetű HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is! Ebben az esetben regisztráció hiányában nem tudja adatait módosítani a későbbiekben, illetve nincs lehetősége követni az álláspályázatai státuszát.