Karrier

Nemzetközi, nyomda-független output menedzsmenttel foglalkozó partnerünkhöz keresünk új kollégát. A banki, pénzügyi, államigazgatási és közmű szektorban is jelen vannak, és a dokumentum menedzsment terén mindenre kiterjedő, testre szabott megoldásokat kínálnak. A cég agilis módszertan szerint dolgozik, és akár alkalmazotti jogviszonnyal, contraktorként, vagy projektmunka keretében is keresik Budapestre 12. kerületi irodájukba Senior C++ fejlesztő kollégájukat.

AZ ÚJ MUNKATÁRS FŐBB FELADATAI:

  • Egyedi szoftverek tervezése és fejlesztése;
  • Üzleti és technikai igények felmérése;
  • Meglevő alkalmazások elemzése és optimalizálása;
  • Komplex rendszerek elemzése és folyamatok tervezése a felhasználói igények és és üzleti elvárások szerint;
  • Szoftver- és adatbázis-architektúra tervezése, algoritmusok felállítása;
  • Rendszerterv, fejlesztési terv, tesztelési terv elkészítése, valamint a fejlesztett szoftverekkel kapcsolatos támogatói tevékenység ellátása.

AZ IDEÁLIS KOLLÉGÁVAL SZEMBEN ÁLLÍTOTT ELVÁRÁSOK:

  • Minimum 5 éves C,C++ fejlesztői tapasztalat;
  • Hiba- és szoftververzió nyilvántartó eszközök (pl.: SVN, Git, JIRA), SQL ismeretek (pl.: Oracle 11g, MS SQL), Windows, Linux vagy UNIX operációs rendszerek ismerete;
  • Előny: Qt platform gyakorlati ismerete, Workflow rendszer(ek) ismerete, tapasztalat agilis csapatban;
  • Pro-aktivitás, fejlett és önálló problémamegoldó készség;
  • Csapatszellem, alkalmazkodó készség, ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség, tanulási vágy;
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Megbízónk a sikeres jelöltnek szakmai fejlődési lehetőséget, fejlesztői képzések, tréningek támogatását, versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat kínál fiatalos munkakörnyezetben.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük regisztráljon a Talent Selection központi adatbázisába, amelyet pár kattintással megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával is. Ezután belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@talentselection.hu e-mail címre, a levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is! Ebben az esetben regisztráció hiányában nem tudja adatait módosítani a későbbiekben, illetve nincs lehetősége követni az álláspályázatai státuszát.