Karrier

Megbízónk egy német hátterű, világ szinten ismert és elismert iparvállalat. Magyarországon jelenleg 2 gyártóegységgel, illetve egy központi irányító és szolgáltató bázissal van jelen. 2000 fő feletti létszámával az egyik legmeghatározóbb hazai munkáltatóként keresik most új munkatársukat.

Feladatok:

Az új kolléga a cég felső vezetőit tömörítő Business Development Board-ban a HR szervezet képviselője, ahol az üzleti divíziók vezetőivel együttműködésben kialakítja a cég emberi erőforrás gazdálkodásának rövid-, közép-, és hosszú távú stratégiáját, amelyet ezután a cég vezérigazgatója, illetve a külföldi vezetőség előtt képvisel, rendszeresen prezentál.
Hazai viszonylatban a központ és a 2 gyártóbázis HR folyamatainak, rendszereinek kialakításáért, illetve működtetéséért felelős, valamint különböző szakmai rendezvényeken képviseli a vállalatot.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Min. 10 éves releváns szakmai tapasztalat, amelyből legalább 5 év gyártó cégnél szerzett;
  • Aktív, tárgyalási szintű német és angol nyelvtudás;
  • Új folyamatok, rendszerek nemzetközi környezetben való kialakításában és működtetésében szerzett tapasztalat;
  • Tulajdonosi szemlélet;
  • Stratégiai gondolkodásmód.

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára biztos, családbarát vállalati hátteret, hosszú távú munkavégzést, és kiemelkedő juttatási csomagot biztosít.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Talent Selection adatbáziásába, amelyet pár kattintással megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával is. Ezután belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez küldje el önéletrajzát a palyazat@talentselection.hu e-mail címre. Arra kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HR-kezdetű HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is!