Karrier

Megbízó partnerünk a világ egyik vezető gyártó és technológiai vállalata, 170 éves múltra tekint vissza, globális szinten közel kétszáz országban működnek. A vállalat 130 éve van jelen Magyarországon, amely idő alatt folyamatosan fejlődött és növekedett. Jelenleg 3 telephelyen működnek itthon, több, mint 3000 foglalkoztatottal. A cég további növekedésének lépéseként keresik új kollégájukat HR Business Partner pozícióba Budapestre.

AZ ÚJ MUNKATÁRS FŐBB FELADATAI

  • A vállalat egyik gyáregységében a teljes HR terület operatív menedzselése.
  • Szervezetfejlesztési projektek önálló végrehajtása.
  • A megfelelő szakemberigény biztosítása, a toborzási rendszer működtetése, fejlesztése.
  • Javaslattétel és döntés-előkészítés a gyári szintű HR-folyamatok fejlesztésére.
  • Rendszeres beszámolás a hazai és nemzetközi vezetőségnek.

AZ IDEÁLIS KOLLÉGÁVAL SZEMBEN ÁLLÍTOTT ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség.
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat átfogó HR-folyamatok menedzselésében, HR Business Partner vagy HR generalista pozícióban.
  • Gyártócégnél szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Határozott, proaktív, dinamikus, empatikus személy.

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára biztos vállalati hátteret, versenyképes juttatási csomagot, felelősségteljes és önálló munkakört biztosít.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon a Talent Selection adatbáziásába, amelyet pár kattintással megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával is. Ezután belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@talentselection.hu e-mail címre, a levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HR-kezdetű HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is! Ebben az esetben regisztráció hiányában nem tudja adatait módosítani a későbbiekben, illetve nincs lehetősége követni az álláspályázatai státuszát.