Karrier

Multinacionális megbízónk, a világon vezető járműrendszereket fejlesztő és gyártó vállalat, mely hajtóerőnek számít az innovatív és fenntartható rendszermegoldások terén. A cég budapesti R&D központjába keresünk kollégákat Szoftver koordinátori pozícióba.

Feladatok:

  • Fékvezérlő funkcionális szoftvermodulok és platform szoftver integrációja.
  • Szoftverintegráció összehangolása más diszciplínákkal és vevői igényekkel.
  • Különböző fejlesztőcsoportokkal való együttműködés.
  • Szoftver baseline-ok és release-ok elkészítése, dokumentálása.
  • Szoftver teljesítmény- és minőségi mutatók monitorozása.
  • Szoftver-architektúra kidolgozásának támogatása.

Szükséges ismeretek:

  • Beágyazott C fejlesztői tapasztalat, Script nyelvek ismerete.
  • Beágyazott rendszerek és build környezetek ismerete.
  • Verziókövető rendszerek ismerete.
  • Előny: ISO26262, ASPICE, AUTOSAR ismerete.
  • Szakirányú felsőfokú végzettség.
  • Angol nyelvtudás, német előnyt jelent.
  • Jó kommunikációs készség nemzetközi környezetben.

Megbízónk a sikeres pályázók számára szakmai fejlődési lehetőséget biztosít a legújabb, piacvezető technológiák használatával. Lehetőséget ad bekapcsolódni az autóipari innovációba, ezzel meghatározni a jövő rendszereit. Emellett versenyképes fizetést és egyéb juttatásokat kínál nemzetközi vállalati háttérrel.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük regisztráljon a Talent Selection központi adatbázisába, amelyet pár kattintással megtehet LinkedIn vagy Facebook felhasználói fiókjával is. Ezután belépést követően jelentkezhet az állásra.

Regisztráció nélkül is megpályázhatja az állást. Ehhez kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@talentselection.hu e-mail címre, a levél tárgyában kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezése mellett található HIRDETÉSAZONOSÍTÓT is! Ebben az esetben regisztráció hiányában nem tudja adatait módosítani a későbbiekben, illetve nincs lehetősége követni az álláspályázatai státuszát.