Karbantartási csoportvezető
(villanyszerelő végzettséggel)

PARTNERÜNK:
Partnercégünk kecskeméti telephelyére keresünk karbantartási csoportvezető pozícióra,
villanyszerelő végzettséggel rendelkező, tapasztalt munkatársakat.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:
Kecskemét

FELADATAID LESZNEK:
- Fröccsöntőgépek folyamatos karbantartásának biztosítása, dokumentálása.
- Meghibásodások hatékony javítás biztosítása, karbantartók segítségével.
- Gépészeti rajzok megértése, használata.
- Feladatok kiosztása a karbantartó technikusnak, gépfelújítások koordinálása.
- Szükséges alkatrészek kiválasztása, megrendelése.
- Kéziszerszám, munkaeszköz rendelés.
- Karbantartók szakmai továbbképzésében részvétel.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:
- Villanyszerelő végzettség
- 3-5 éves szakmai tapasztalat villanyszerelés, karbantartás területén

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:
- Bruttó 2000-3000 Ft órabérezés + cafetéria juttatás
- Ebéd menü és büfében való étkezés lehetősége
- Hosszú távon stabil, nagyvállalati háttér
- Utazás támogatás (céges busz vagy távolsági bérlet 100% támogatása vagy benzintámogatás)

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Telefonon: +36 20 258 1892 – VISSZAHÍVUNK!
Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!