Fontos számodra a tiszta munkahelyi környezet?

Szeretsz csapatban dolgozni?

Ha igen, akkor Partnerünknél a helyed!

MEGBÍZÓNK:

Partnerünk már 19 éve erősíti a hazai és nemzetközi autó és telekommunikációs ipart  termékeivel. Stabil hátterű vállalat.
A dolgozói számára minden élethelyzeteiben segítséget nyújt.
„Minden ajtó nyitva áll!”

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tatabánya

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Alapbéren felül, teljesítmény bónusz
  • Széleskörű cafetéria juttatás
  • Szálláshely biztosítása
  • Ingyenes, klimatizált céges buszjáratok a megye számos pontjáról
  • Fejlődési lehetőség
  • Folyamatos belső képzések
  • Hosszútávú munkahely

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Biztosítani a tervezett gyártáshoz szükséges elegendő anyagok rendelkezésre állását, elvégzni a szükséges vállalatirányítási rendszerben történő adminisztrációt,  és az előírt helyre feltölteni  a rendelt anyagot az előírt mennyiségben,
  • Mennyiségi ellenőrzések elvégzése,
  • Emelőgépek használata,
  • A termelésben felelslegessé vált tételek visszajuttatása a raktárba,
  • Vállalatirányítási rendszer használata, tranzakciók, adminisztráció elvégzése,
  • Mérőeszközök hitelességének lejárati idejének ellenőrzése.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Általános iskolai végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • 12 órás munkarend vállalása (2+2),
  • Pontos, precíz munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Középiskolai végzettség,
  • Targonca vezetői jogosítvány,
  • Angol nyelv ismerete,
  • Raktározásban szerzett tapasztalat,

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 2800 Tatabánya, Komáromi út 7/A,
/nyitva tartás: H-SZ: 8-16, CS: 12:00-16:00, P: 8-15.00 óráig/

Telefonon: +36 20 351 5329 / +36 20 349 1827– VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!