Fontos számodra a tiszta munkahelyi környezet?

Szeretsz csapatban dolgozni?

Ha igen, akkor Partnerünknél a helyed!

MEGBÍZÓNK:

Ha partnerünkhez csatlakozol, részese leszel egy 19 éves hazai és nemzetközi autó és telekommunikációs tapasztalattal rendelkező vállalat életének, mely legfontosabb értékének a munkatársakat tartja.
A munkatársai számára minden élethelyzetben segítséget nyújt.
„Minden ajtó nyitva áll!”

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tatabánya

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Kimagasló alapbéren felül, teljesítmény bónusz,
  • Széleskörű cafetéria juttatás,
  • Szálláshely biztosítása (albérlettámogatás, apartmanszálló),
  • Ingyenes, klimatizált céges buszjáratok Komárom-Esztergom megye számos pontjáról,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Folyamatos belső képzések,
  • Hosszútávú munkahely

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Fűtőkészülék összeszerelése,
  • Összeszerelt termékek továbbítása tesztelésre,
  • Utasításokban szereplő adminisztráció végrehajtása

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • 8 általános végzettség,
  • Tapasztalat csőrendszer-összeszerelésben, lakatos munkában vagy a fémmegmunkálásban,
  • Jó fizikai állapot a nehéz eszközök és termékek miatt,
  • Megbízhatóság,
  • Pontosság, precízitás, stressztűrés,
  • Alapfokú számítógépkezelési ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Gázszereléshez kapcsolódó végzettség előny

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 2800 Tatabánya, Komáromi út 7/A,
/nyitva tartás: H-SZ: 8-16, CS: 12:00-16:00, P: 8-15.00 óráig/

Telefonon: +36 20 351 5329/06 20 349 1827 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!