Fontos számodra a tiszta munkahelyi környezet?

Szeretsz csapatban dolgozni?

Ha igen, akkor Partnerünknél a helyed!

MEGBÍZÓNK:

Ha partnerünkhez csatlakozol, részese leszel egy 19 éves hazai és nemzetközi autó és telekommunikációs tapasztalattal rendelkező vállalat életének, mely legfontosabb értékének a munkatársakat tartja.
A munkatársai számára minden élethelyzetben segítséget nyújt.
„Minden ajtó nyitva áll!”

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Tatabánya

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

• Alapbéren felül, teljesítmény bónusz
• Széleskörű cafetéria juttatás
• Szálláshely biztosítása (apartmanszálló, albérlettámogatás)
• Ingyenes, klimatizált céges buszjáratok Komárom-Esztergom megye számos pontjáról
• Fejlődési lehetőség
• Folyamatos belső képzések
• Hosszútávú munkahely

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

• Raktárba beérkező és a raktárat elhagyó termékek előírások szerinti kezelése
• Belső árumozgatás
• Komissiózás, csomagolás
• Előírások szerinti adminisztráció teljesítése

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

• Tanulásra való hajlandóság,
• 2 műszakos (délelőtt, délután, csak hétköznap) 8 órás munkarend vállalása,
• Kitartó, rugalmas, felelősségvállaló személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

• Érvényes targonca vezetői jogosítvány (vezető üléses,állásos)
• 8 általános iskolai végzettség,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 2800 Tatabánya, Komáromi út 7/A,
/nyitva tartás: H-SZ: 8-16, CS: 12:00-16:00, P: 8-15.00 óráig/
Telefonon: +36 20 351 5329 / +36 20 349 1827– VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!