Ügyfelünk 2003 óta nyújt teljeskörű szolgáltatást a vállalati weboldal tervezés és okostelefon fejlesztés területein. Erősségük az egyedi szoftverek fejlesztése és üzemeltetése, mobil alkalmazások és komplex webalkalmazások megvalósítása.

Megbízónk szakértőii csapatába keresünk

PHP developer

kollégát.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

PHP developer munkatársat keresünk belső vállalati rendszer fullstack fejlesztéséhez. Webalkalmazások és weboldalak teljes megvalósítása, szoros együttműködésben a project manager kollégával.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 2 éves PHP 5.x tapasztalat
  • OOP szemléletmód
  • Releváns adatbázis ismeretek
  • Szerteágazó javascript ismeretek és affinitás az új technológiák elsajátítására
  • SVN ismeretek,
  • Angol nyelv – szakmai szövegek olvasására

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • REST API-k használatában és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • GIT verziókezelő rendszer ismerete
  • Oracle adatbázis ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kihívást jelentő projektek
  • Hosszú távú, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Professzionális és támogató légkör
  • Rugalmas munkaidő, home office

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Nálunk Te vagy a legfontosabb!