Partnerünk világszinten vezető szerepet tölt be fűtéstechnika, légkondicionálás és hűtéstechnika területén.
A 183 országban jelenlévő vállalat 2000 óta képviseli magát a hazai ipari hűtéstechnika piacán, országos lefedettségű ügyfélhálózattal rendelkezik elsősorban ital- élelmiszerkereskedelmi vonalon.
A vállalati értékek közül kiemelt szerepet tölt be a szakmai előmenetel biztosítsa, a tehetség gondozás és egyéni karrier út kidolgozása. Ezen kívül nagy hangsúlyt fektetnek a technikai innovációkra, hogy piacvezető szerepüket a jövőben is stabilan fenntartsák és növeljék.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
  • Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Termelési anyagok határidőre történő beszerzése külföldi és belföldi beszállítóktól,
  • Folyamatos és önálló kapcsolattartás a beszállítókkal, az igénylő területekkel, illetve a társosztályokkal,
  • A raktárkészlet alacsony szinten tartása, elfekvő készletek csökkentése/megelőzése,
  • Napi alapanyag lehívások lebonyolítása, nyomon követése,
  • A JDE és SAP rendszerben levő adatok, dokumentációk karbantartása,
  • A műszaki változások követése,
  • Aktív részvétel az osztály ACE célkitűzéseinek elérése érdekében.

AMIT ELVÁRUNK:

  • Középfokú végzettség,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szinten való alkalmazása,
  • Képesség a folyamatok gyors átlátására,
  • Pontos, precíz munkavégzés, proaktív gondolkodásmód,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  •  SAP ismeret,
  •  Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  •  Egyetemi/Főiskolai végzettség.

Amennyiben további kérdése lenne a meghirdetett lehetőséggel kapcsolatban, az alábbi címen érdeklődhet a hirdetés azonosítószámára hivatkozva:  allas@getwork.hu

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!