Műszakvezető

Partnercégünk kecskeméti telephelyére keresünk műszakvezető pozícióra,
középfokú végzettséggel rendelkező, tapasztalt munkatársakat.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:
Kecskemét

FELADATAID LESZNEK:
- részvétel az új operátorok kiválasztásában, betanításában
- munkaruha és szerszámigények felügyelete, nyilvántartása, kezelése
- tréningek szervezése és megtartása a dolgozók részére
- részvétel az új termékek bevezetésében, mintagyártás, nullszériás gyártás
- munkaidő nyilvántartás vezetése operátorok, csoportvezetők részére
- jelentések, statisztikák készítése
- rendelések elkészítése, heti gyártásközi selejtezés intézése

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:
- középfokú végzettség
- számítógépes ismeret
- 3-5 éves szakmai tapasztalat

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:
- Bruttó 2000-2500 Ft órabérezés + cafetéria juttatás
- ebéd menü és büfében való étkezés lehetősége
- Hosszú távon stabil, nagyvállalati háttér
- Utazás támogatás (céges busz vagy távolsági bérlet 100% támogatása vagy benzintámogatás)

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Telefonon: +36 20 258 1892 – VISSZAHÍVUNK!
Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!