SALES GYAKORNOK

Partnercégünk egy multinacionális vállalat, mely vezető márkáival és technológiáival világszerte három üzleti területen működik: Laundry & Home Care, Beauty Care, illetve Adhesive Technologies. Egyedülálló értéket teremtenek ügyfeleik számára, technológiájuk pedig számtalan, a mindennapi életünket érintő termékben megtalálhatóak. Sikerük alapjait a folyamatos innováció és kiválóságra törekvő kollégáik jelentik. Szeretnél egy világszinten piacvezető multinacionális cégnél dolgozni? Jelentkezz!

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

FELADATAID LESZNEK
• Értékesítési folyamatok támogatása; adatbázisok kezelése; prezentációk, grafikonok és diagramok készítése
• Projekt alapon átfogó elemzések készítése
• Aktív részvétel a partnerjavaslatok kidolgozásában
• A manager munkájának segítése
• A marketing- és sales osztállyal való kapcsolattartás

AMIT KÍNÁLUNK
• Rugalmas időbeosztás
• Versenyképes juttatási csomag (kiemelkedő kezdő órabér, étkezési támogatás, kedvezmények saját termékekre, dolgozói csomag)
• Nemzetközi munkahelyi környezet, fiatalos és dinamikus csapat
• Releváns piaci tapasztalat, szakmai gyakorlatnak beszámítható státusz

AKIT KERESÜNK
• Felsőoktatási hallgatói jogviszony (preferáltan gazdasági területen)
• Magabiztos magyar és angol nyelvtudás
• Kiemelkedő gyakorlat Microsoft Excel és PowerPoint használatában
• Analitikus szemléletmód, pontos munkavégzés
• Nyitott, céltudatos személyiség
• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Munkavégzés minimum heti 30 órábán Budapesten

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével!