A biztosítási életben meghatározó szerepet betöltő partnerünk Call Center csapatába

Értékesítési munkatárs

pozícióba keresünk új kollégát.

Amennyiben értékesítői vénával és kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel és szeretnéd az eddig megszerzett tudásod kamatoztatni, és a legtöbbet kihozni belőle egy stabil hátterű nemzetközi cégnél, jelentkezz az állásra!

Az értékesítő kolléga feladatai:

  • meglévő ügyfelek számára testreszabott biztosítási termékek és szolgáltatások ajánlása telefonos tanácsadáson keresztül
  • kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, értékesítési folyamatok támogatása;
  • új ügyfelek akvirálása
  • ügyfélmegtartást célzó hívások lebonyolítása
  • ügyfelek szakszerű és pontos tájékoztatása
  • hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, 8 órás alkalmazotti jogviszony
  • versenyképes jövedelem
  • a fix alapbéren felül kimagasló bónusz rendszer és cafeteria
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • kiváló munkakörülmények

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat
  • pénzügyi vagy biztosítási területen szerzett tapasztalat előny
  • ügyfélközpontúság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szívesen lennél tagja egy sikeres és stabil céget építő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Get Work Trend – Nálunk Te vagy az első!