Szerszám karbantartó

PARTNERÜNK:
Partnercégünk piacvezető energetikai és automatizálási amerikai cégcsoporthoz tartozik. Iparigép alkatrész gyártással, kábelkötöző forgalmazással foglalkozik.
Profiljukba tartozik még a műanyag fröccsöntés valamint a különböző legyártott termékek kereskedelme is.
Magyarországi, Kecskeméti telephelyükre keresünk szerszámkarbantartó pozícióra tapasztalt munkatársakat.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:

Kecskemét- Kadafalva

FELADATAID LESZNEK:

- a termelésben meghibásodott fröccsöntő szerszámok javítása,
átszerelések elvégzése
- szerszámok átállítása
- gép karbantartása és dokumentálása
- szerszámproblémák elhárítása annak érdekében,
hogy hibás termék ne kerülhessen ki a gyárból

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

- Szerszámkészítő szakon végzett szakmunkás végzettség
- Emelőgép kezelői végzettség
- Tűzvédelmi szakvizsga
- 3 éves szakmai tapasztalat

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:

- Hosszú távon stabil, nagyvállalati háttér
- Utazás támogatás

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
/nyitva tartás: H-P: 9-17 óráig/
Telefonon: +36 20 258 1892 – VISSZAHÍVUNK!
Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!