A Bayer több mint 150 éves múlttal rendelkező nemzetközi nagyvállalat. Alaptevékenységei közé tartozik az egészségvédelem és a mezőgazdaság. Az emberek, állatok és növények egészségét szolgáló innovatív termékeinkhez és szolgáltatásainkhoz új molekulákat kutatunk.

A Bayer Hungária Kft. magyarországi Country Platform szervezetébe
logisztikai asszisztens
munkatársat keres
1 év határozott időtartamra

Feladatok:

  • Állatgyógyászati üzletág (Animal Health) belföldi és EU – n kívüli export rendeléseinek rögzítése;
  • Belföldi vevői rendelésekkel kapcsolatban folyamatos kapcsolattartás a raktárral, társosztályokkal;
  • Ügyfélszolgálat: folyamatos kapcsolattartás vevőkkel, árváltozások nyomon követése, alkalmazása, reklamációk kezelése, a partnerekkel kötött szerződéses kondíciók betartása;
  • EKAER regisztráció;
  • Kimutatások, statisztikák készítése
  • Folyamatos készletmonitorozás;
  • Egyéb adminisztráció (bejövő számlák ellenőrzése, számlák postázása, raktár és iroda közötti dokumentumok);
  • Napi együttműködés az Animal Health üzletággal.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • 2-3 év logisztikai és ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat;
  • Aktív, társalgási szintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban) elengedhetetlen;
  • Önállóság, problémamegoldó képesség, proaktivitás;
  • Jó szervezési és kommunikációs képesség;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, SAP).

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel itt: