A Bayer Hungária Kft. Magyarország meghatározó, innovatív gyógyszeripari cége, amelynek
Pharmaceuticals divíziója 1 fő
Területi vezető
munkatársat keres magyarországi területre

Feladatok:
• Az értékesítési terv megvalósítása a KAM csapat vezetésével;
• Magas színvonalú szakmai munka támogatása, menedzselése;
• A marketing stratégia és marketing tervek megvalósítása az adott termékeknél;
• Költségek optimalizálása és a jövedelmezőség növelése;
• Együttműködés a társosztályokkal, külső és belső partnerekkel;
• Key Opinion Leader menedzsmentben való aktív részvétel;
• Gyógyszer promóciós szabályok betartásának kontrollja, az Etikai Kódex irányelveinek betartása/betartatása;
• Key Account Manager-i csapat vezetése, az egyéni teljesítmények és kompetenciák fejlesztése, rendszeres visszajelzés az egyéni teljesítményekkel kapcsolatban;
• A vállalati feed-back kultúra gyakorlása és tovább erősítése;
• Kapcsolódó szakmai rendezvényeken, kongresszusokon és konferenciákon való részvétel.

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség (a gyógyszer-promóciós rendeletnek megfelelően: orvos, gyógyszerész, egészségügyi főiskolai, biológus vagy vegyész végzettség);
• Vezetői tapasztalat előny jelent;
• 2-3 éves gyógyszeripari tapasztalat orvoslátogatói pozícióban;
• Etikus gyógyszer-promócióban szerzett tapasztalat;
• Üzleti/ stratégiai szemlélet, bizonyított eredményesség az eladásban;
• Kiváló kommunikációs-, tárgyaló- és prezentációs készség;
• Önállóság, problémamegoldó képesség;
• Angolnyelv-tudás előnyt jelent;
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet).

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését és rendelkezik a gyógyszer-promóciós rendeletben foglalt felsőfokú egészségügyi végzettséggel, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a regisztrációt követően töltse fel a Jelentkezem gombra való kattintással.