A Bayer Hungária Kft. Magyarország meghatározó, innovatív gyógyszeripari cége, amelynek IT osztálya

IT Trainee / Customer service

munkatársat keres határozott időre, min. heti 30 órás munkára

Feladatok:
• Az IT vezető irányítása alatt felelős a napi IT működtetés és felhasználói támogatás biztosításáért
• Első szintű IT támogatói funkció a felhasználók felé
• Felhasználói problémák megoldása
• Szoftvertelepítés
• Alkalmazások támogatása, csapatmunka
• Projekttámogatás

Elvárások:
• Aktív vagy passzív hallgató jogviszony nappali tagozaton elengedhetetlen feltétel

• Helpdesk, IT támogatói képesség és tapasztalat
• Első szintű felhasználói támogatás: telepítés, probléma megoldás, workaround, hardver és szoftver karbantartás: notebook, asztali PC, nyomtató, mobileszközök)
• Alapos IT workplace ismeretek (Microsoft Windows, Office, Outlook, iOS, Android)
• Kiváló probléma megoldó képesség
• Kiváló kommunikációs és stressztűrő képesség
• Struktúrált gondolkodás

Amit kínálunk:
• Nagy múlttal rendelkező, agilis multinacionális cégnél szerezhetsz tapasztalatot
• Modern IT folyamatokat és rendszereket ismerhetsz meg
• Értékes szakmai referenciát szerezhetsz
• Fiatalos és lendületes csapatban, támogató környezetben dolgozhatsz

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszésedet, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzodat valamint motivációs leveledet a regisztrációt követően töltsd fel itt a Jelentkezem gombra való kattintással.