A Bayer Hungária Kft. Consumer Health üzletága
ÉRTÉKESÍTÉSI GYAKORNOK
munkatársat keres heti 30 órás munkára, min. 8-10 hónapos időtartamra

Feladatok:
• Az értékesítési vezető munkájának támogatása
o Riportok, elemzések készítése
o Prezentációk előkészítése
o Fordítások
• Értékesítési anyagokkal kapcsolatos ügyintézés és adminisztráció
• Beszállítókkal és területen lévő kollégákkal való kapcsolattartás
• Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:
Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony nappali tagozaton elengedhetetlen feltétel
• Jó elemző készség, precizitás
• Társalgási szintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
• Önállóság, problémamegoldó képesség, szervezőkészség, rugalmasság
• Nyitottság és tanulási vágy új dolgok elsajátítására

Amit kínálunk:
• Nagy múlttal rendelkező, agilis multinacionális cégnél szerezhetsz tapasztalatot
• Lehetőség tapasztalatszerzésre az értékesítési munka és patikai vonal tekintetében
• Nemzetközi környezetben használhatod az angol nyelvet
• Értékes szakmai referenciát szerezhetsz
• Lendületes csapatban, támogató környezetben dolgozhatsz

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszésedet, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzodat valamint motivációs leveledet a regisztrációt követően töltsd fel itt a Jelentkezem gombra való kattintással.