A Bayer Hungária Kft. magyarországi szervezetébe

Kommunikációs gyakornok

munkatársat keres heti 30-40 órás munkára,
min. 6 hónapos időtartamra

Feladatok:
• A Kommunikációs és Public Affairs osztály munkájának támogatása
o rendezvényszervezés támogatása
o belső- és külső kommunikációs anyagok előkészítése
• Számlák, szerződések, listák kezelése és az ezzel kapcsolatos adminisztráció
• Kapcsolattartás külső-belső partnerekkel
• Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:
Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony nappali tagozaton elengedhetetlen feltétel
• Elemző készség, precizitás
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• Társalgási szintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
• Önállóság, problémamegoldó képesség, dinamizmus
• Nyitottság és tanulási vágy új dolgok elsajátítására

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a regisztrációt követően töltse fel a Jelentkezem gombra kattintva.