A Bayer Hungária Kft. magyarországi szervezetébe 1 fő

TRADE MARKETING GYAKORNOK

munkatársat keres heti 30-40 órás munkára, min. 6 hónapos időtartamra

Feladatok:
• A Consumer Health Trade Marketing osztály munkájának támogatása
o Különböző adatbázisok, táblázatok összesítése, egységesítése, naprakészen tartása
o Termék kihelyezések logisztikájának ügyintézése (címlista összeállítás, teljesítés ellenőrzések)
o Elemzésekben való közreműködés
• Számlák, szerződések kezelése és az ezzel kapcsolatos adminisztráció
• Kapcsolattartás külső-belső ügyfelekkel
• Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások:
• Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony nappali tagozaton elengedhetetlen feltétel
• Elemző készség, precizitás
• Jó kapcsolatteremtő képesség
• Társalgási szintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, magabiztos Excel, PowerPoint, Internet)
• Önállóság, problémamegoldó képesség, dinamizmus
• Nyitottság és tanulási vágy új dolgok elsajátítására

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát valamint motivációs levelét a regisztrációt követően töltse fel itt a Jelentkezés gombra kattintva.